Deelnemende Testpraktijken

Amaliakliniek Kerkrade www.amaliakliniek.nl 
Dental Clinics Nijverdal www.dentalclinics.nl/tandarts/nijverdal
Idente Mondzorg Gorinchem www.idente.nl
Mondzorg Parkzicht Hattem www.mondzorgparkzicht.nl
MondzorgPlus Raamsdonkveer www.mondzorgplus.nl
Oral Sense Mondhygiënistenpraktijk Soest www.oralsense.uwmondhygienistonline.nl 
Proclin Rotterdam www.proclin.nl 
Quadratand Zuidwolde www.quadratand.nl
Stichting Jeugdtandzorg West Den Haag www.smile-west.com
Tandarts Holthuizen Bergeijk www.tandartsholthuizen.nl
Tandartsenpraktijk Huizingalaan Amsterdam www.tandartshuizingalaan.nl 
Tandartspraktijk Blok Den Haag www.tandartspraktijkblok.nl
Tandartspraktijk Dieleman Middelburg www.tandartsenpraktijkdieleman.nl 
Tandartspraktijk Keijzershof Pijnacker www.tandartspraktijkkeijzershof.nl
Tandartspraktijk Meulman Nieuwe Niedorp www.tandartspraktijkmeulman.nl
Tandartspraktijk Oirschot Oirschot www.tandartspraktijkoirschot.nl
Tandartspraktijk Prakken Emmen www.tandartspraktijkprakken.nl
Tandartspraktijk Siertsema en Braaksma Rotterdam www.tpsb.nl
Tendens Tandartsen Amsterdam www.tendenstandartsen.nl 
Van Bennekom Tandartsen Zeist www.vanbennekomtandartsen.nl